فهرست انتخاب
سبد خرید

حمل و نقل هوشمندسیستم حمل‌و‌نقل هوشمند (ITS) برنامه ی پیشرفته ایست که هدف آن ارائه خدمات نوآورانه در شیوه‌های گوناگون حمل‌و‌نقل و مدیریت ترافیک می باشد. این سیستم این امکان را به کاربران می‌دهد تا به‌صورت ایمن‌تر، متناسب‌تر و هوشمندانه‌تر از شبکه‌های حمل‌ونقل استفاده نمایند. برخی از این فناوری‌ها شامل درخواست خدمات اضطراری در هنگام بروز حادثه، استفاده از دوربین‌ به‌منظور اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی و یا علائمی‌ست که بسته به تغییرات، محدودیت سرعت را معین می‌کنند.

فناوری‌های اعمال‌شده در سیستم‌های حمل‌و‌نقل هوشمند متفاوت هستند. این فناوری‌ها در سیستم‌های مدیریت پایه‌ای ( مانند مسیریابی اتومبیل، سیستم‌های کنترل سیگنال ترافیک، سیستم‌های مدیریت کانتینر، تشخیص اتوماتیک شماره ی پلاک یا دوربین‌های کنترل سرعت ) جهت کنترل برنامه‌هایی مانند سیستم‌های مداربسته  امنیتی و سیستم‌های تشخیص خودکار حادثه یا سیستم‌های شناسایی خودروهای متوقف‌، و سیستم‌های پیشرفته‌تر (مانند سیستم‌ راهنمایی پارکینگ، سیستم‌ اطلاعات وضعیت جوی، سیستم‌ یخ زادیی پل و ...) که داده‌های زنده و فیدبک‌های دریافتی از سایر منابع را با هم ادغام می‌کنند، مشاهده می‌شوند.

همچنین تکنیک‌های مربوط به پیش‌بینی وضعیت، در حال توسعه هستند. استفاده از تجهیزات شرکت ایوردآریا و  این تکنیک‌ها امکان مدل‌سازی پیشرفته و مقایسه  داده‌های فعلی را با داده‌های پایه و پیشین فراهم می‌سازند. راه کار های صنعتی ایوردآریا با ارائه سرعت بالا، طیف وسیعی از رابط های شبکه از جمله اترنت،  WLAN، سریال، POE، DSL و فشرده سازی های مختلف ویدیویی، همگرایی انواع داده های حسگر، صدا و ویدئو به صورت بلادرنگ تسهیل می کند.

 

پروژه های بزرگ:


  • هوشمند سازی راه های ارتباطی کشور-نقش اول کیفیت- TTS